Zabiegi na twarz, szyję dekolt

Cryolift
Unikalna metoda polegająca na ujędrnianiu zimnem . Oddziałuje pobudzając  mikrokrążenie oddziałując na poziomie:  naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Cryolift to urządzenie i dodatkowo wyposażone w głowicę do luminoterapii LED. Działanie urządzenia oparte jest na Krioplastyce i terapii światłem.

Zabieg Esthelift 
Zabieg odmładzający, wykorzystujący zawansowane techniki masażu.Naturalny lifting twarzy zainspirowany technikami fizjoterapii i medycyny estetycznej. Zabieg ESTHELIFT daje efekt szybkiego odświeżenia i natychmiastowego liftingu skóry. Działa relaksacyjnie na mięśnie twarzy wygładzając zmarszczki mimiczne. Przeznaczony dla osób chcących poprawić jędrność skóry oraz wymodelować i podnieść owal twarzy.

ULTRAFORMER III- technologia HIFU 
(High IntensityFocusedUltrasound- Zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości) dzięki której,  możemy dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele. Bez operacji i rekonwalescencji. Jest najnowocześniejszą technologią, a co za tym idzie – zapewnia spektakularne efekty. Dzięki zabiegowi można odmłodzić twarz i ciało o 10-15 lat, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla zbiegów nieinwazyjnych.