dermclinic logo

Zabiegi na ciało

Umów
wizytę

Zapraszamy do rezerwowania wizyt przez kontakt telefoniczny!

Nasza oferta

Zabiegi na ciało

Zabieg Magenta

Polega na modelowaniu sylwetki poprzez wzmocnienie mięśni i jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza

To zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury.

AccentPrime

To innowacyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, eliminowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia i liftingowania wiotkiej skóry twarzy i ciała.

Zabieg Endermologia

Jest skutecznym sposobem na walkę z cellulitem. To bezpieczna, nieinwazyjna metoda, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jednocześnie redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę.

Depilacja laserowa

Depilacja laserem LightSheer to najbardziej nowoczesna i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. 

Zabiegi na ciało

Umów
wizytę

Zapraszamy do rezerwowania wizyt przez kontakt telefoniczny!

Nasza oferta

Zabiegi na ciało

Zabieg Magenta

polega na modelowaniu sylwetki poprzez wzmocnienie mięśni i jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej. Technologia HIFEM umożliwia generowanie energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności, która wywołuje skurcze supramaksymalne mięśni nieosiągalne za pomocą ćwiczeń.

 

Kriolipoliza

to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Martwe adipocyty (kom. tłuszczowe) są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

 

AccentPrime

to innowacyjne urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, eliminowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia i liftingowania wiotkiej skóry twarzy i ciała. Wyjątkowe połączenie unipolarnej fali radiowej RF oraz innowacyjnej, opatentowanej technologii trzech typów ultradźwięków umożliwia redukowanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry przy pomocy jednego urządzenia! Platforma wyposażona jest w kilka głowic przeznaczonych do zabiegów na skórze twarzy i ciała.

 

Zabieg Endermologia

jest skutecznym sposobem na walkę z cellulitem. To bezpieczna, nieinwazyjna metoda, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jednocześnie redukuje cellulit oraz modeluje sylwetkę. Zabieg Endermologie polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym podciśnieniem. Doskonałe rezultaty usuwania cellulitu w naszym gabinecie w Warszawie gwarantuje wyjątkowa, opatentowana technika LPG. Dokładną głębokość uzyskujemy dzięki unikalnej budowie głowicy zabiegowej, wyposażonej w dwie niezależnie napędzane rolki poruszające się w odpowiednich kierunkach, które w połączeniu z podciśnieniem rozmasowują i kształtują sylwetkę. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonuje się w specjalnym kostiumie. W naszej klinice w Warszawie każdy pacjent ma możliwość poddać się zabiegom przy użyciu nowej generacji Endermologie Cellu M6 Integral francuskiej firmy LPG.

Terapia falą akustyczną D-Actor 200
to pierwsza zapewniająca trwałe efekty nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej spowodowanej starzeniem się. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i adipocytów (kom. tłuszczowych), a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. Jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie ciała.

 

Depilacja laserowa

Depilacja laserem LightSheer to najbardziej nowoczesna i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie emituje światło absorbowane przez melaninę – barwnik nadający barwę włosom i skórze. Pochłanianie światła Iasera przez melanocyty wiąże się z przekazaniem im dużej ilości energii, która niszczy cały włos razem z mieszkiem. Pojedynczy zabieg laserowy uszkadza tylko niektóre mieszki ( około 50% z aktualnie rosnących) i usuwa tylko część włosów. Aby fotodepilacja była efektywna, włos poddawany działaniu energii świetlnej, musi znajdować się w fazie anagenu, czyli fazie wzrostu. W normalnych warunkach, na danym obszarze skóry w fazie anagenu znajduje się ok.40 % włosów. Konieczne jest więc wykonanie serii co najmniej 5-7 zabiegów. W każdym zabiegu zniszczeniu ulega około 50% anangenowych mieszków włosowych i włosów.

Efektywność zabiegu fotodepilacji jest najwyższa w przypadku ciemnych włosów, przy jednocześnie jasnej skórze. Ciemny włos zawiera dużo barwnika – melaniny, która łatwiej może zaabsorbować odpowiednią ilość energii, potrzebną do wywołania koagulacji mieszka włosowego. Całkowicie trwały efekt usunięcia 80-100% włosów z leczonej okolicy osiąga się na ogół po 5-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie niektóre włosy odrastają to są one znacznie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze, a proces ich wzrostu ulega wyraźnemu spowolnieniu.