Ostrzykiwanie materiałem uzyskanym z krwi pacjenta

Zabieg ostrzykiwania materiałem uzyskanym z krwi pacjenta  to specjalny PROGRAM biostymulacji skóry. Technologia ta stosowana jest również z ogromnymi sukcesami od ponad 10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii i stomatologii.

Materiał do ostrzykiwania uzyskuje się z krwi własnej pacjenta. Zawiera czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność.

Podawanie uruchamia proces, którego zadaniem jest pobudzanie do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

Zabieg daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalny, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Wskazania:

skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku

skóra z oznakami starzenia skóry ( fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)

po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)

wypadanie włosów i łysienie

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na pobraniu krwi od pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. Podczas wirowania następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów. W taki sposób uzyskujemy bogaty materiał, który następnie wstrzykuje się do skóry pacjenta z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii.

Zabiegi przeprowadza się w serii 2 – 3 zabiegów w odstępach 3 – 4 tygodnie, 1 raz w roku.

* Dokładnych informacji na temat zabiegu udziela lekarz podczas konsultacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *