LASER CUTERA EXCEL V

Laser Cutera Excel V to nowe podejście do leczenia chorób naczyniowych, stawiające bezpieczeństwo i komfort pacjentów na pierwszym miejscu. System wykorzystuje unikalny laser zielony o wysokiej mocy, który jest absorbowany przez uszkodzone naczynia krwionośne. Laser podgrzewa i eliminuje uszkodzenia naczyń, ostatecznie przywracając normalny odcień i kolor skórze. Excel V ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do potrzeb każdego pacjenta, co umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie wszystkich rodzajów schorzeń, od powierzchniowych uszkodzeń naczyniowych aż po głębokie blizny. System wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia, dla zapewnienia maksymalnego komfortu, przy braku skutków ubocznych i okresu rekonwalescencji.

System laserowy Excel V został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić skuteczne i najszersze leczenie zmian naczyniowych w jednym urządzeniu.

Najnowocześniejsza technologia pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegowych, dobrze zaprojektowana rączka zabiegowa i kontaktowy system chłodzenia zapewniają poprawę komfortu pacjenta i lekarza podczas zabiegu.

* Dokładnych informacji na temat zabiegu udziela lekarz podczas konsultacji

Znalezione obrazy dla zapytania excel v laser

 

Znalezione obrazy dla zapytania lasera cutera excel v

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *