Wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest problemem dotyczącym kobiet i mężczyzn, niezależnie od wieku. Włosy są atrybutem urody, młodości, atrakcyjności, w związku z tym ich utrata wiąże się dla wielu osób z dużym dyskomfortem, może doprowadzić nawet do depresji.

Przyczyną utraty włosów może być stres, niedobór witamin, choroby skóry głowy (łojotok, łupież), choroby tarczycy, nowotwory, zaburzenia krążenia, zaburzenia hormonalne po ciąży, czy po prostu sezonowość wypadania włosów. Nagłe wypadanie włosów często związane jest także z przyjmowanymi lekami i zabiegami fryzjerskimi ( farba, trwała ).

Leczenie wypadania włosów:

Bardzo dużą skutecznością leczniczą cechuje się mezoterapia – zabieg wykonywany poprzez wstrzykiwanie mikroskopijnych ilości leczniczego preparatu w skórę głowy. Dzięki regularnym iniekcjom włosy stają się grubsze, mocniejsze i nie wypadają.

W naszej Klinice stosujemy również z dużym powodzeniem ostrzykiwanie materiałem uzyskanym z krwi pacjenta i karboksyterapię, metody świetnie pobudzające mikrokrążenie w skórze głowy, odżywiające i stymulujące wzrost włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *