PQ Age i PQ Age Evolution

PQ Age + PQ Age Evolution(dodatkowo ma kwas migdałowy i substancje napinające, które relaksuje zmarszczki, dzięki czemu są mniej widoczne)

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia on głęboką stymulację w głębi skóry bez naruszenia jej powierzchni, bez widocznego złuszczania. To zabieg dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu: kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10.

Zabieg PQ-Age jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta.

Podczas peelingu, ani po nim nie występuje ani zaczerwienienie, ani pieczenie. Skóra po zabiegu nie złuszcza się.
Peeling PQ Age można wykonywać o każdej porze roku.

Wskazania:

  • Poprawa napięcia skóry,
  • rewitalizacja skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • delikatne przebarwienia
  • PQ AGE Evolution

    Innowacyjność peelingu PQ-Age Evolution polega na tym, że zapewnia głęboką regenerację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także wypełnienie zmarszczek, ale można go stosować na całym ciele – spłyca nawet rozstępy!

    To nowa formuła będąca mieszanką TCA,  kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo. PQ AGE Evolution został wzbogacony o Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB)hamującym skurcz mięśni.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *