Pokaż

Pomysł odpowiedniego podarunku dla naszych bliskich na urodziny, imieniny, rocznice, święta, wesela, Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Kobiet nie musi wymagać wiele czasu i przygotowań.

Często nie mogą się Państwo zdecydować, co wybrać na prezent? Mamy zatem rozwiązanie, które nie jest męczące i czasochłonne.

Polecamy Voucher prezentowy, czyli nic innego jak gwarancja zadowolenia, które jest zmaterializowane w formie eleganckiego zaproszenia do DermClinic o określonej kwocie lub na określony zabieg/zabiegi.

W jaki sposób działa nasz Voucher? Otóż, wystarczy wskazać zabieg, który Państwa interesuje (wszystko można sprawdzić na stronie internetowej www.dermclinic.pl), następnie przyjść do naszej Kliniki wykupić zaproszenie i przekazać je wybranej osobie, ewentualnie napisać maila na adres: biuro@dermclinic.pl lub zadzwonić pod numer: 791 441 414 z prośba o wypisanie imiennego Vouchera na wybraną kwotę tudzież zabieg dla bliskiej osoby/osób.

Kupienie Voucheru na wybraną przez Państwa kwotę pozwala osobie obdarowanej na możliwość wyboru zabiegu z naszej oferty, w zależności od tego na jakim efekcie najbardziej zależy osobie otrzymującej zaproszenie. Szeroki wachlarz naszych usług sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto Obdarowany będzie miał aż 3 miesięce na realizację!

Niewątpliwie jest to doskonały pomysł na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a dodatkowo można mieć pewność, że voucher będzie pomocny, praktyczny i dopasowany w 100% do indywidualnych preferencji.

Jeśli natomiast mają Państwo problem z wybraniem odpowiedniego zabiegu ? proszę się nie martwić ? Specjaliści DermClinic w tym Panśtwu z przyjemnością pomogą, przeprowadzając wstępną konsultację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *