Laseroterapia frakcyjna

Laseroterapia frakcyjna

Rewolucyjna, nowoczesna technologia tunelowego wywoływania mikrooparzeń światłem laserowym skóry przy kontrolowanym uszkodzeniu naskórka. Laser frakcyjny podgrzewając skórę daje trwałą regenerację kolagenu i elastyny, poprawę kolorytu skóry, wyrównanie jej powierzchni. Wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki, zwiększa napięcie wiotczejącej skóry. Laseroterapia frakcyjna jest stosowana również z dużą skutecznością do zwężania porów skóry, usuwania blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych. Zabiegi zapewniają także wyraźną poprawę wyglądu rozstępów.

Wskazania

  • zmarszczki i zwiotczenia skóry
  • poszerzone pory, zaskórniki
  • przebarwienia
  • fotouszkodzenia i fotostarzenie

Zabiegi laserami frakcyjnymi są dobrze tolerowane. W DermClinic godzinę przed laseroterapią znieczula się okolicę planowaną do przeprowadzenia zabiegu specjalnym kremem, a w jego trakcie dodatkowo schładza się zimnym powietrzem. Po zabiegu skóra przez kilka dni jest zarumieniona i obrzęknięta, szorstka, następnie delikatnie złuszcza się. Objawy te ustępują w czasie 3-5 dni.

Laseroterapia frakcyjna może być stosowana praktycznie na każdą okolicę ciała w zależności od problemu estetycznego. Najczęściej wykonujemy ją na twarzy, dekolcie, szyi i grzbietach dłoni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *