Nasz zespół

Umów
wizytę

Zapraszamy do rezerwowania wizyt przez kontakt telefoniczny!

NASZ ZESPÓŁ

O nas

DermClinic to miejsce szczególne, stworzone w trosce o potrzeby pacjenta, dla osób ceniących komfort , profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie.

W swojej dziedzinie jesteśmy jednym z najbardziej cenionych ośrodków w Polsce, a dr Iwona Marycz-Langner, należy do ścisłej grupy lekarzy, pionierów i leaderów medycyny estetycznej w naszym kraju. Zajmujemy się dermatologią ogólną, dermatologią dziecięcą, dermatochirurgią, medycyną estetyczną i laserową, kosmetologią.

Posiadamy urządzenia medyczne najnowszej światowej generacji. W DermClinic pracuje profesjonalny personel medyczny: lekarze dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, kosmetolog. Nasi pacjenci to osoby, które chcą się zrelaksować podczas zabiegu kosmetycznego i poprawić niedoskonałości ukształtowania ciała.

DermClinic to miejsce do którego zapraszamy chętnych, którzy mają potrzebę spowolnić upływający czas, poprawić defekty natury i dobrze się ze sobą czuć.

 

Nasz zespół

Dr Iwona Marycz-Langner

Dermatolog, Certyfikowany Międzynarodowy Trener MasterClass w dziedzinie dermatologii estetycznej.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy w zakresie technik modelowania twarzy kwasem hialuronowym i chirurgicznymi nićmi liftingującymi. Specjalizuje się i posiada bogate doświadczenie w zabiegach wielokierunkowego odmładzania i modelowania twarzy. Od 20 lat pasjonuje się laseroterapią, wykorzystaniem zabiegów wysokoenergetycznych w leczeniu i usuwaniu defektów estetycznych skóry, a także jej rewitalizacji i spowalnianiu procesu starzenia. Autorka artykułów publikowanych w prasie specjalistycznej i kobiecej przybliżających zagadnienia dermatologii estetycznej. Dermatolog z wieloletnią praktyką szpitalną w oddziale dermatologii dziecięcej.

Dr Karolina Kosk

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Ukończyła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego PIB w Warszawie. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną i medycyną estetyczną.

Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń indywidualnych m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych, mezoterapii igłowej, terapii osoczem bogatopłytkowym, laseroterapii, peelingów oraz dermatoskopii.
Przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatochirurgii (w tym usuwania nowotworów skóry, znamion barwnikowych, włókniaków, brodawek), elektrochirurgii, kriochirurgii oraz łyżeczkowania.”

Mgr Monika Góraj

Kosmetolog

Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało, wykyrzystującychinnowacyjne technologie, urządzenia i metody manualne. Jej 23 letnią wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty. 

Katarzyna Balcerzak

Wykwalikowana Stylistka rzęs i wizażystka

Opiekun pacjenta z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi,

Z uśmiechem na twarzy zawsze chętnie i profesjonalnie udzieli informacji

Dotyczących zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej oraz pielęgnacji skóry

Twarzy i ciała. Jej indywidualne podejście do potrzeb pacjenta i troska o jego komfort zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.